Nasz adres e-mail
Dojazd do nas
 

Hiszpania

 
 

Montserrat i Fontanny
Zapraszamy Państwa na niezapomnianą wycieczkę do miejsca, gdzie wśród postrzępionych szczytów fascynującej góry Montserrat wznosi się benedyktyński klasztor - sanktuarium Czarnej Madonny. Niesamowite formy skalne i zapierające dech w piersiach krajobrazy roztaczające się wokół tego najświętszego miejsca Katalończyków sprawiają, że każdego dnia przybywają tu tysiące turystów i pielgrzymów. Wieczorem proponujemy udział w niezwykłym spektaklu na wzgórzu Montjuic z udziałem wody, światła i porywającej muzyki. To fascynujące widowisko będzie wspaniałym koronowaniem całego dnia.

Barcelona

Tu trzeba koniecznie przyjechać! Będąc na Costa Brava po prostu nie można nie odwiedzić Barcelony - stolicy Katalonii. Proponujemy Państwu wycieczkę, dzięki której poznacie to wyjątkowe i niezwykle gościnne miasto. Zobaczymy najsłynniejsze dzieła Antonio Gaudiego fantastyczną Sagradę Familię, Casa Mila i wyjątkowy, położony na zboczu Tibidabo park Guell. Pokażemy Państwu obiekty olimpijskie na Montjuic,i stadion Nou Camp. Udamy się na Ramblas, aleję wysadzaną piniami, na której gromadzą się artyści, mimowie i grajkowie, sprzedawcy ptaków i kwiatów. Stąd tylko krok do Dzielnicy Gotyckiej, ponad którą dumnie góruje majestatyczna Katedra św. Eulalii. Barcelona na długo pozostanie w Waszej w pamięci.

Water World

Zapraszamy do największego na CostaBrava parku rozrywki wodnej. To autentyczny wodny świat w rozległym lesie piniowym. Znajdziecie tu całe mnóstwo torów wodnych, basenów, brodzików, placów zabaw dla dzieci oraz miejsca na piknik w cieniu rozłożystych pinii. Są też restauracje, bary, pizzerie i bezpłatny parking. WATER WORLD to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić!

Castilo Medieval (wieczór rycerzy) Gran Palace

Proponujemy Państwu udział w nocnej gali, , międzynarodowym spektaklu muzyczno-rewiowym przy szampanie. Będziemy podziwiali niesamowitych tancerzy flamenco, śpiewaków i koniuszych. Zobaczą Państwo to, co najbardziej unikalne i typowo hiszpańskie. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę!

Andorra

Mini-państewko (strefa wolnocłowa), jeden z sześciu tak niewielkich krajów w Europie. wysokogórskie pejzaże
w majestatycznych Pirenejach. A po drodze pojedziemy przez nie mniej malownicze tereny katalońskiego interioru
w prowincjach Barcelony i Lleida. Uwaga: paszport obowiązkowy!

Girona, Muzeum Dali

Słynny na cały świat Teatr - Muzeum Salvadora Dali w Figueres. Girona, stolica prowincji o tej samej nazwie, znana jest ze swej monumentalnej katedry i innych ciekawych kościołów, dzielnicy żydowskiej, łaźni arabskich oraz uniwersytetu.

Nautilius (Wyspy Medas i Pals)
Liczne kolonie gąbek i koralowców. Jest to teren ścisłego rezerwatu przyrody Wysp Medas. Pals, urocze, spokojne, średniowieczne miasteczko katalońskie, którego czaru prawie nie naruszył okrutny ząb współczesnej cywilizacji.

UWAGA! Podany opis oraz ceny są przykładowe i mogą ulec zmianie.
 
 
 
camel travel
 

© Camel Travel 2003 - 2012 webmaster: kannya