Nasz adres e-mail
Dojazd do nas
 

Hiszpania - Majorka

 
 

SMOCZA JASKINIA
Wycieczka do Drac Caves będzie prowadziła m.in. Algaida, Montuiri, Manacor – słynne z przemysłu meblowego i produkcji sztucznych pereł. Smocza Jaskinia znajduje się w Porto Cristo i stanowi arcydzieło natury, charakteryzujące się cudownymi formami naciekowymi. W jaskini znajduje się również największe podziemne jezioro świata Martela, położone na głębokości 39 m. Podczas zwiedzania wysłuchamy krótkiego koncertu muzyki poważnej z efektami świetlnymi. Cena ok. 38 EUR.

VALLDEMOSSA I LA GRANJA
W Valldemossie zobaczymy m.in. klasztor kartuzów z 1399 r – La Caruja, kościół klasztorny z przyklasztorną apteką, Pałac Królewski (Sancho) z XIV w. Następnie udamy się do La Granja – posiadłości ziemskiej z początku dziewiętnastego wieku, którą uważa się za religijne zacisze. W miejscowości można tez zaopatrzyć się w lokalne wyroby ceramiczne, kryształy i galanterię skórzaną. Cena ok. 36 EUR.

CASSINO PALADIUM
Najnowocześniejsze klub nocny w Europie. Wieczorny show to hiszpańskie tańce folklorystyczne oraz występy znanych i lubianych artystów w wielkiej i kolorowej rewii. W czasie wolnym można oczywiście sprawdzić swoje szczęście w kasynie (wymagany paszport). Cena ok. 46 EUR.

POLLENSA I FERMENTOR
Pierwszym punktem w trakcie wycieczki będzie Inca – miasto słynące z największego i najlepszego bazaru na Majorce. Warto też odwiedzić miejscowa destylarnię z degustacją lokalnych likierów. Dalej trasa biegnie do Formentoru, słynącego z przepięknych białych plaż i wspaniałego parku krajobrazowego. W drodze powrotnej zawitamy w mieście Pollensa, gdzie będzie czas wolny na lunch. Cena ok. 28 EUR

SON ANMAR
Wycieczka wieczorna, podczas której proponujemy zwiedzanie starej majorkańskiej posiadłości z XVI wieku. Trzygodzinny program zawiera uroczysta kolację ze specjałami kuchni lokalnej, występy artystyczne – popisy hiszpańskiego baletu, wystąpienie maga oraz program na świeżym powietrzu – gra wody i świateł. Cena ok. 45 EUR.

SOLLER I LA CALOBRA

Na wycieczkę wyruszamy z Palmy, pociągiem, z którego będziemy mogli podziwiać wspaniałe krajobrazy, plantacje drzew i masyw górski zachodniego wybrzeża. Z Soller wyruszymy łodzią do La Calobra, gdzie będzie można obejrzeć kanion Torrent de Paris, czy skorzystać z czasu wolnego na plażowanie. W drodze powrotnej przejedziemy przez Dolinę Lluc, gdzie najcenniejszym zabytkiem jest klasztor z cudowną figurka Marii Panny – patronką wyspy.
Cena ok. 48 EUR

AQUACITY

Kompleks wodny w El Arena, jeden z największych na świecie, a w nim baseny, zjeżdżalnie, basen z falami, pokazy papug, mini – zoo. Cena ok. 15 EUR – dorośli, 10 EUR – dzieci.

ŁÓDŹ PODWODNA NEMO
Krótka, lecz wyjątkowo ciekawa wycieczka, podczas której czeka nas rejs jedną z najnowocześniejszych łodzi podwodnych. Zobaczymy podwodny świat z przepięknymi rybami i zwierzętami wodnymi oraz wraki statków.
Cena ok. 65 EUR – dorośli, 35 EUR – dzieci.

AQUAPARK

Kompleks wodny w Magaluf z basenami basenami zjeżdżalniami. Cena ok. 14 EUR – dorośli, 8 EUR – dzieci.

MARINELAND
Występy delfinów, papug, i popisy innych zwierząt. Dodatkową atrakcją są także baseny i zjeżdżalnie. Wycieczka doskonała dla dzieci. Cena ok. 12 EUR – dorośli, 7 EUR – dzieci.

 

UWAGA! Podany opis oraz ceny są przykładowe i mogą ulec zmianie.
 
 
 
camel travel
 

© Camel Travel 2003 - 2012 webmaster: kannya